640 ₴
Номер деталі 1 987 432 043, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 200x400x40мм., орієнтовна вага - 0,17000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 432 043 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.17000 кг |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 400 мм |