510 ₴
Номер деталі 1 987 947 755, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x800x10мм., орієнтовна вага - 0,10000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 947 755 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип | Клиновий |
| Ширина | 13 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.10000 кг |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 100 мм |