560 ₴
Номер деталі 1 457 433 578, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 240x300x50мм., орієнтовна вага - 0,44000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 457 433 578 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 50.3 мм |
| Ширина | 252 мм |
| Довжина | 326 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Croma, Signum, Vectra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.44000 кг |