Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі 0 986 465 141, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x115x75мм., орієнтовна вага - 1,30000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 465 141 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 75 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 115 мм |
| Товщина | 15.6 мм |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.30000 кг |