480 ₴
Номер деталі 1 987 948 491, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x330x20мм., орієнтовна вага - 0,19200кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 948 491 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип | Клиновий |
| Кількість ребер | 5 |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Fiat, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Bora, Superb, Ducato, A4, A6, Passat, Golf, New Beetle |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.19200 кг |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 330 мм |