500 ₴
Номер деталі 1 987 947 950, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x200x30мм., орієнтовна вага - 0,10000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 947 950 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Citroen, Rover, Land Rover, Peugeot, Toyota, BMW |
| Сумісність з моделлю | Freelander, Corolla, 3, Xsara Picasso, Avensis, 206, Xsara, 45, 7-Series, Berlingo, Partner |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.10000 кг |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 200 мм |