500 ₴
Номер деталі 1 457 433 160, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 150x300x80мм., орієнтовна вага - 0,23000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 457 433 160 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 57.5 мм |
| Ширина | 112 мм |
| Довжина | 314 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Suzuki |
| Сумісність з моделлю | 1007, SX4, 5008, 3008, 307, 308, 206, 207, C2, C3, Berlingo, C4, Xsara Picasso, Partner |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.23000 кг |