530 ₴
Номер деталі 1 987 947 975, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x300x20мм., орієнтовна вага - 0,14400кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 947 975 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault, Volvo, Toyota, Dodge, Ford, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | Escort, Stratus, Laguna, Corolla, Auris, Avensis, Transit, Orion, 850, Voyager, Transit Tourneo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.14400 кг |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 300 мм |