490 ₴
Номер деталі F 026 400 017, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 200x330x60мм., орієнтовна вага - 0,20000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F 026 400 017 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 51 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Довжина | 289 мм |
| Сумісність з маркою | Toyota, Subaru |
| Сумісність з моделлю | BRZ, Corolla, Avensis, Hilux |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.20000 кг |