660 ₴
Номер деталі F 026 400 103, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 300x300x60мм., орієнтовна вага - 0,39200кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F 026 400 103 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 57 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Довжина | 296 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Vivaro, Trafic, Primastar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.39200 кг |