480 ₴
Номер деталі 1 987 476 295, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 10x430x10мм., орієнтовна вага - 0,10000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 476 295 |
| Виробник | Bosch |
| Довжина | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.10000 кг |
| Висота | 10 мм |
| Ширина | 430 мм |