580 ₴
Номер деталі F 026 407 007, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 50x170x50мм., орієнтовна вага - 0,10000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F 026 407 007 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | A6, Phaeton, A8, A4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.10000 кг |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 170 мм |