630 ₴
Номер деталі 0 986 466 871, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70x80x60мм., орієнтовна вага - 0,58000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 466 871 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Дискові |
| Ширина | 80 мм |
| Товщина | 14.9 мм |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | 124, C-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.58000 кг |