540 ₴
Номер деталі 1 987 947 979, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 500x500x30мм., орієнтовна вага - 0,07500кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 947 979 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Citroen, Renault, Proton, Volvo, Peugeot, Toyota, Audi, Skoda, Ford |
| Сумісність з моделлю | Boxer, Gen 2, 100, Jumper, Jumpy, Xsara, Escort, 80, Laguna, Expert, Felicia, 850, Fiesta, A6, A8, Corolla, Coupe, Berlingo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.07500 кг |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 500 мм |