620 ₴
Номер деталі F 026 400 035, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 200x370x50мм., орієнтовна вага - 0,15000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F 026 400 035 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 42 мм |
| Ширина | 191 мм |
| Довжина | 376.5 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Caddy, Cordoba, Polo, Toledo, Rapid, Jetta, Fabia, Octavia, Leon, Golf, Roomster, Ibiza, Altea |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.15000 кг |