550 ₴
Номер деталі F 026 407 066, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x60x200мм., орієнтовна вага - 0,19800кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F 026 407 066 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Porsche |
| Сумісність з моделлю | Phaeton, Touareg, A4, A5, A6, A8, Cayenne, Q5, Q7 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.19800 кг |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 60 мм |