570 ₴
Номер деталі 1 987 946 097, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 20x80x30мм., орієнтовна вага - 0,10000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 946 097 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип | Клиновий |
| Кількість ребер | 6 |
| Ширина | 80 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Lancia, Honda, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Zeta, Boxer, Expert, Ducato, 306, 206, Jumper, Jumpy, Xsara, Berlingo, Scudo, S2000, Xsara Picasso, Partner, 406, Ulysse |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.10000 кг |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 20 мм |