780 ₴
Номер деталі F 026 400 027, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 180x180x180мм., орієнтовна вага - 0,19500кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F 026 400 027 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 167.6 мм |
| Ширина | 151.5 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Зовнішній діаметр | 151.5 мм |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.19500 кг |