560 ₴
Номер деталі 1 987 946 014, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x350x20мм., орієнтовна вага - 0,17400кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 946 014 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип | Клиновий |
| Кількість ребер | 6 |
| Сумісність з маркою | Lancia, Audi, BMW, Ford, Seat |
| Сумісність з моделлю | A4, A6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.17400 кг |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 350 мм |