460 ₴
Номер деталі 1 457 429 198, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x100x100мм., орієнтовна вага - 0,09300кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 457 429 198 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Espace, Interstar, Laguna, Movano, Trafic, Primastar, Vivaro, Master |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.09300 кг |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 100 мм |