610 ₴
Номер деталі F 026 400 129, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 200x300x50мм., орієнтовна вага - 0,35000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F 026 400 129 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 53 мм |
| Ширина | 187 мм |
| Довжина | 276 мм |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.35000 кг |