740 ₴
Номер деталі 0 986 460 955, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70x80x60мм., орієнтовна вага - 0,61000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 460 955 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Дискові |
| Ширина | 80 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Сумісність з маркою | Opel, Saab |
| Сумісність з моделлю | Astra, Calibra, Kadett, Vectra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.61000 кг |