520 ₴
Номер деталі 1 457 433 532, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 300x300x50мм., орієнтовна вага - 0,28000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 457 433 532 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 48 мм |
| Ширина | 213 мм |
| Довжина | 219 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Fox, Polo, Toledo, Rapid, Fabia, Roomster, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.28000 кг |