550 ₴
Номер деталі 1 987 947 983, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x370x30мм., орієнтовна вага - 0,18700кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 947 983 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volvo, Volkswagen, Audi, Lancia, Fiat, Skoda, Ford |
| Сумісність з моделлю | V40, S40, Superb, Touareg, A3, A4, Regata, A6, A8, Crafter, Passat, TT, Fiesta, Golf, Eos, Q7, Prisma |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.18700 кг |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 370 мм |