640 ₴
Номер деталі 1 987 949 505, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 180x225x25мм., орієнтовна вага - 0,12600кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 949 505 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Ширина | 22 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo, Mazda, Ford |
| Сумісність з моделлю | S40, V50, Mondeo, Fusion, C-Max, Puma, Figo, C30, Fiesta, Focus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.12600 кг |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 180 мм |