500 ₴
Номер деталі 1 987 432 113, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 45x280x225мм., орієнтовна вага - 0,16600кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 432 113 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volvo, Ford |
| Сумісність з моделлю | S40, V50, C30, C70, Focus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.16600 кг |
| Висота | 225 мм |
| Довжина | 45 мм |
| Ширина | 280 мм |