670 ₴
Номер деталі F 026 400 007, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 180x330x50мм., орієнтовна вага - 0,15000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F 026 400 007 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 68 мм |
| Ширина | 189 мм |
| Довжина | 312 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter, Multivan |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.15000 кг |