660 ₴
Номер деталі F 026 400 122, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 230x420x45мм., орієнтовна вага - 0,48000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F 026 400 122 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 41 мм |
| Ширина | 227.5 мм |
| Довжина | 417 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vito, Viano |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.48000 кг |