660 ₴
Номер деталі 1 987 947 984, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x480x20мм., орієнтовна вага - 0,16000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 947 984 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Alfa Romeo, Toyota, Opel, Lancia, Fiat, Ford, Mazda |
| Сумісність з моделлю | 156, Brava, 3, Bravo, Punto, Zafira, 145, 146, 155, Astra, Cascada, Mondeo, Corolla, Coupe |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.16000 кг |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 480 мм |