630 ₴
Номер деталі 1 987 946 031, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x400x30мм., орієнтовна вага - 0,19000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 946 031 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault, Alfa Romeo, Opel, Nissan, Suzuki, BMW, Hyundai, Fiat, Kia |
| Сумісність з моделлю | Insignia, Brava, 3, Bravo, Outlander, Kizashi, Z4, Lancer, Primastar, Pro Ceed, Ceed, Trafic, Zafira, 145, 146, i20, Cascada, I30 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.19000 кг |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 400 мм |