Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі 0 986 356 886, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x230x80мм., орієнтовна вага - 0,45100кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 356 886 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Ascona, Corsa, Manta, Kadett |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.45100 кг |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 230 мм |