660 ₴
Номер деталі 0 434 250 092, призначена для FORD.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 20x50x20мм., орієнтовна вага - 0,03500кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 434 250 092 |
| Виробник | Bosch |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Стан | Новий |
| Тип двигуна | Дизельний |
| Сумісність з моделлю | Ascona, Transit |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.03500 кг |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Ширина | 50 мм |