540 ₴
Номер деталі F 026 400 063, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 250x250x40мм., орієнтовна вага - 0,32000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F 026 400 063 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 50 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Cerato Koup, I30, Pro Ceed, Elantra, Ceed, Cerato |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.32000 кг |