380 ₴
Фільтр повітряний MITSUBISHI WA6556/AP172/1 (вир-во WIX-FILTERS) WA6556
| Основные | |
|---|---|
| Код запчасти | WA6556 |
| Производитель | WIX Filters |
| Состояние | Новое |
| Тип фильтра | Вставка |
| Длина | 225 мм |
| Ширина | 224 мм |
| Высота | 37 мм |
| Совместимость с моделью | Sigma, L200, L400, 3000 GT, Pajero, Pajero Sport, Delica |