580 ₴
Фільтр повітряний MITSUBISHI PAJERO WA9481/AP172/3 (вир-во WIX-FILTERS) WA9481
| Основные | |
|---|---|
| Код запчасти | WA9481 |
| Производитель | WIX Filters |
| Состояние | Новое |
| Тип фильтра | Вставка |
| Длина | 360 мм |
| Ширина | 237 мм |
| Высота | 47 мм |
| Совместимость с моделью | Pajero, Pajero Sport |