Продавець зв'язався запросив додаткову оплату за пакування, товар приїхав пошкоджений, в поверненні відмовили.
При отримані посилки не перевірив на цілісність... А тепер когось обвиняє...
Чудово
Гарный продавець,відмовився від замовлення,бо трішки змінились плани
Норм.
Гарна якість товару,рекомендую