Доброго дня дякуємо за відгук. Як що потрібно з хром. молдінгом скідайте ВІН на вайбер подивимся...
Все Чудово)))
Доброго дня. Сподобалось за оперативність Гарної торгівлі. Велике дякую.
Сподобалось. Все добре. Відправили впродовж 2годин.
Велике дякую.
Все добре. Мабуть моя помилка, що не звернув увагу і мене про це не перепитали - на старій поламаній решітці був нікельований молдінг, а тут немає. Для машини це не критично, але візуально - помітно і не красиво…