і що тепер земля зупинилася?, попередили, повідомили, вибачились.
Усе чудово підійшло , продавець відповідальний . Дякую!
Я помилився з замовленням. Продавець віднісся з розумінням зробив відміну і повернення товару. І відправив мені потрібне замовлення. Я залишився задоволений.
Небуло в наявності