350 ₴
Номер деталі 330583, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 35x70x50мм., орієнтовна вага - 0,01000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 330583 |
| Виробник | ERA |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Plymouth, Nissan, Infiniti, Kia, Ford, Chrysler |
| Довжина | 35 мм |
| Сумісність з моделлю | Bluebird, J30, Sportage, 300ZX, Patrol, Sunny, Laurel, Primera, Carens, Carnival, Pick Up, Terrano, Prairie, 200SX, Clarus, Maverick, Maxima, Q45, Urvan, Pride, 100NX, Vanette, Sundance, Avella, Sephia, Shuma |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.01000 кг |
| Висота | 50 мм |
| Ширина | 70 мм |