Кошик
271 відгук
AvtoSmak-запчастини за смачними цінами
Контакти
AvtoSmakМенеджер
УкраинаКиївул. Беломорская,1
+380631177578
Viber, WhatsApp,Telegram
+380682176007
+380993335092
Мапа

Про нас

Компанія Автосмак займається продажем автозапчастин, для більшості європейських, японських, корейських, американських автомобілів, що експлуатуються на території України.

Автосмак спеціалізується на продажу як оригінальних, так і якісних неоригінальних кузовних запчастин, систем охолодження та кондиціонування, системи освітлення, автозеркал і автоскла до автомобілів. І активно працює на ринку України з 2015 року. Не дивлячись на молодий вік компанії, наш колектив зміг домогтися високого відсотка виконаних замовлень в максимально короткі терміни. За цей час ми змогли завоювати довіру, як у дистриб'юторів провідних виробників автомобільних запчастин, так і багатьох клієнтів у всіх регіонах України.

З першого дня Автосмак прагнути до постійного зростання і розвитку і дотримуємося принципів високої якості в обслуговуванні клієнтів і пунктуальність у виконанні своїх зобов'язань.

Завдяки накопиченому досвіду, професіоналізму нашої компанії і прямих зв'язків з постачальниками нам вдається забезпечувати мінімальні ціни і максимальний асортимент.

Такий рівень досягається і за рахунок ліквідації переплати за торгову марку та виробника. Тому наша команда завжди може запропонувати найширший асортимент якісної продукції в різних цінових категоріях.