410 ₴
Номер деталі DM-035, призначена для Легкові авто.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 50х500х20мм., орієнтовна вага - 0,13000 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | DM-035 |
| Виробник | Denso |
| Стан | Новий |
| Тип | Каркасний |
| Сумісність з маркою | Citroen, Daihatsu, Volvo, Volkswagen, Toyota, Suzuki, Ssang Yong, Fiat, Skoda, Ford, Seat, Rover, Renault, Proton, Porsche, Pontiac, Peugeot, Opel, Nissan, Honda, Hyundai, Mercedes-Benz, Mazda, Kia, Lifan, Land Rover, УАЗ, Audi, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Doblo, 260, YRV, Yaris, Elantra, Picnic, 140, Escort, Persona 400, 960, ZX, Carens, FJ Cruiser, ALTO, Charade, Simbir, Tourneo Connect, Getz, 104, 90, Ibiza, 240, Transit Connect, Kangoo, Korando, Kyron, L 300, Laguna, Wira, Land Cruiser, 164, Mirage / Space Star, Lumina APV MPV, Matrix, Megane, 3160, Micra, Galloper, 2206, Musso, Niva, Retona, Note, Tercel, Celerio, Octavia, Partner, Patrol, V90, 323, Picanto, Polo, Porter, Prius, Yugo, 400, Persona 300, Spark, Trans Sport, RAV4, Rexton, Rio, Blazer S10, Samba, Suburban, Sierra, e, Sorento, Pixo, 740, Sunny, SX4, ID, Tahoe, Karl, Terios, 911, 940, A-Class, Tiida, A4, Colt, Combo, Almera, 110/127, Avensis, Hijet, Rancho, Berlingo, Discovery |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.13000 кг |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Марка | Легкові авто |
| Ширина | 500 мм |