Ціну уточнюйте
Номер деталі UT.8121500-05, призначена для ГАЗ.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 40х250х40мм., орієнтовна вага - 0,06100 кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | UT.8121500-05 |
| Сумісність з маркою | ГАЗ |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Юнітекс ТОВ, гН.Новорода |
| Висота | 40 мм |
| Група запчастин | Сигналізація середній |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 250 мм |