3 160 ₴
Номер деталі 87034, призначена для AUDI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 230х250х200мм., орієнтовна вага - 0,70000 кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 87034 |
| Виробник | Nissens |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Стан | Новий |
| Тип | Вентилятор |
| Споживана потужність | 240 Вт |
| Напрямок обертання | За годинниковою стрілкою |
| Напруга | 12 В |
| Конструктивні особливості | Без блоку управління |
| Форма з'єднувача | Прямокутний |
| Діаметр | 149 мм |
| Кількість контактів | 2 |
| Сумісність з моделлю | Superb, Caddy, Tiguan, Toledo, Touran, Jetta, Octavia, A3, Passat, Scirocco, Leon, Golf, Q3, Yeti, Eos, Alhambra, Altea |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.70000 кг |
| Висота | 200 мм |
| Група запчастин | Салон |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 250 мм |