Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі К178И.21053-1107010, призначена для СНД Авто.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 250х180х170мм., орієнтовна вага - 2,00000 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | К178И.21053-1107010 |
| Виробник | Пекар |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2 кг |
| Висота | 170 мм |
| Група запчастин | Система живлення |
| Довжина | 250 мм |
| Марка | СНД Авто |
| Ширина | 180 мм |