Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі 87061, призначена для FORD, Transit.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 200х200х200мм., орієнтовна вага - 0,50000 кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 87061 |
| Виробник | Nissens |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Стан | Новий |
| Тип | Вентилятор |
| Напрямок обертання | Проти годинникової стрілки |
| Напруга | 12 В |
| Конструктивні особливості | Без блоку управління |
| Форма з'єднувача | Прямокутний |
| Діаметр | 132 мм |
| Кількість контактів | 2 |
| Споживана потужність | 180 Вт |
| Сумісність з моделлю | Transit Tourneo, Transit |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.50000 кг |
| Висота | 200 мм |
| Група запчастин | Салон |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 200 мм |