3 880 ₴
Номер деталі 63854A, призначена для Renault.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 580х670х140мм., орієнтовна вага - 4,20000 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 63854A |
| Виробник | Nissens |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 34 мм |
| Довжина ядра радіатора | 476 мм |
| Ширина ядра радіатора | 416 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Сумісність з моделлю | Kangoo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.20000 кг |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 580 мм |
| Ширина | 670 мм |