Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі 63906, призначена для Renault.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 460х620х120мм., орієнтовна вага - 1,00000 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 63906 |
| Виробник | Nissens |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 34 мм |
| Довжина ядра радіатора | 480 мм |
| Ширина ядра радіатора | 378 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Сумісність з моделлю | Trafic, 19 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 кг |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 460 мм |
| Ширина | 620 мм |