5 350 ₴
Номер деталі 64633, призначена для TOYOTA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 570х840х130мм., орієнтовна вага - 5,00000 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 64633 |
| Виробник | Nissens |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Довжина ядра радіатора | 400 мм |
| Ширина ядра радіатора | 728 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
| Сумісність з моделлю | Camry, ES |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5 кг |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 570 мм |
| Ширина | 840 мм |