6 850 ₴
Номер деталі 64644A, призначена для TOYOTA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 150х830х630мм., орієнтовна вага - 4,80000 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 64644A |
| Виробник | Nissens |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 22 мм |
| Довжина ядра радіатора | 375 мм |
| Ширина ядра радіатора | 735 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
| Сумісність з моделлю | RAV4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.80000 кг |
| Висота | 630 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 830 мм |