2 970 ₴
Номер деталі 61767, призначена для FIAT, Doblo.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 500х840х140мм., орієнтовна вага - 3,75000 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 61767 |
| Виробник | Nissens |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 34 мм |
| Довжина ядра радіатора | 646 мм |
| Ширина ядра радіатора | 415 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
| Сумісність з моделлю | Doblo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.75000 кг |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 840 мм |